Crossroads Event
2021-2022


Donderdag 2 december
14u30-18u20

 

Met het Crossroads Event informeren we de studenten van het tweede jaar vanuit verschillende perspectieven over de keuzetracks in het tweede jaar en bij uitbreiding over de afstudeerrichtingen in het derde jaar. 


Programma:

14:30 - 15:30 Plenaire sessie

15:30 - 17:45 Track sessies

17:50 - 18:20 Q&A

14u30 - 15u30
Plenaire sessie 
  • Algemene introductie van keuzetracks en afstudeerrichtingen

  • Toelichting bij het keuzeproces

  • Organisatie projectweek 

Klik hier om deel te nemen aan de plenaire sessie. 


15u30-16u
Applicatieontwikkeling Full Stack Development

Lector: Kris Hermans
Werkveld: Bert Brouns (Cegeka) 

 Klik hier om deel te nemen.


16u05-16u35
Software Management

Lectoren: Nathalie Fuchs & Luc Doumen
Werkveld: Wim Vervust (Refleqt) & Nele De Backer (Brightest)

Klik hier om deel te nemen. 


16u40-17u10
Systemen en Netwerkbeheer

Lectoren: Lode Van Hout & Tom Cool
Werkveld: Joris Jamers (Gluo)

Klik hier om deel te nemen.


17u15-17u45
Applicatieontwikkeling AI & Robotics 

Lectoren: Sam Van Rijn en Tim Dupont
Werkveld: Niels Debrier (Brainjar) 
Derdejaarsstudent: Joy Timmermans

Klik hier om deel te nemen.


17u50
Q&A 

Parallelle sessies voor elke keuzetrack met aanwezigheid van werkveld en alumni. 

Stel je vragen aan onze experten via de links hieronder. 


Applicatieontwikkeling 

Full Stack Development

Werkveld: Bert Brouns 
Operations Lead - Cegeka

Alumnus: Yakup Kalin (ACA-IT)

Klik hier om deel te nemen. 

Asimo robot doing handsign

AI & Robotics


Werkveld: Niels Debrier (Brainjar)

Klik hier om deel te nemen.

laptop compute displaying command prompt

Software Management


Werkveld: Wim Vervust 
Managing Partner - Refleqt, Nele De Backer Test Automation Engineer - Brightest

Alumni: Marnix Meuwissen (Elision), Jeroen Beunckens (Credon), Rubin Beckers (Codrigo)

Klik hier om deel te nemen. 

Systemen en Netwerkbeheer

Werkveld en alumni: Joris Jamers (Gluo) en Rick Geerts (Inuits)

Klik hier om deel te nemen.